Батьківська сторінка

Шановні Батьки!

Рекомендації та поради. 

Як захистити себе від зараження коронавірусом —

НВ зібрав рекомендації, як захистити себе від зараження небезпечним вірусом.
За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, захворювання може передаватися від людини до людини через дрібні краплі, які виділяються з носа або рота хворого COVID-19 при кашлі або чханні.
Медичні експерти ВООЗ радять триматися від хворої людини на відстані більше 1 метра. Водночас наукова журналістка Ханна Девлін, посилаючись на рекомендації для працівників шпиталів, радить відійти від людини, що чхає або кашляє більше 10 хвилин, на відстань як мінімум двох метрів — на більш близькій дистанції існує ймовірність зараження вірусом повітряним шляхом.
Заходи індивідуального захисту, яких рекомендує дотримуватися ВООЗ
 Регулярно обробляйте руки спиртовмісним засобом або мийте їх з милом. Якщо на поверхні рук присутній вірус, то їх обробка таким засобом або миття з милом вб'є його.
 Тримайтеся на відстані не менше одного метра від людей, які кашляють або чхають. Це необхідно для того, щоби не вдихнути краплі, що виділяються з носа аборота іншої людини, яка може бути інфікована вірусом COVID-19.
 Мінімізуйте контакт рук з очима, носом і ротом, оскільки своїми долонями ми торкаємося безлічі предметів, на які міг потрапити вірус. Таким чином, вірусні частинки при дотику до очей, носа або рота можуть потрапити до організму.
 Кашляючи або чхаючи, прикривайте рот або ніс згином ліктя (але не долонею) або серветкою, яку після використання варто відразу ж утилізувати.
• Відчувши нездужання, залишайтеся вдома. 
Зверніться за медичною допомогою, якщо у вас підвищилася температура, з’явився кашель або дихання стало ускладненим. 
 Дотримуйтесь актуальних рекомендацій медичних фахівців, а також МОЗ і медустанови, де ви зазвичай проходите лікування.
Рекомендації Міністерства охорони 
здоров’я України та Червоного хреста
Окрім дотримання безпечної дистанції поряд з людиною, що чхає або кашляє, українське МОЗ та Товариство Червоного Хреста радять користуватися медичними масками, які щільно прилягають до обличчя і повністю прикривають ніс, рот і підборіддя.
Також слід по можливості уникати контакту з продуктами тваринництва, свійськими або дикими тваринами, а в разі взаємодії з ними або домашніми тваринами мити руки з милом.

Крім цього, необхідно ретельно термічно обробляти м’ясні продукти під час приготування їжі.

Рекомендації Ради національної безпеки і оборони України
В РНБО, крім миття рук з милом не менше 20 секунд або із засобом для дезінфекції, а також вищевказаних рекомендацій ВООЗ та МОЗ, радять:
 Не вживати антибіотиків чи противірусних препаратів. Наразі немає наукового підтвердження, що противірусні засоби запобігають зараженню коронавірусом. Антибіотики взагалі не знищують віруси, а діють тільки проти бактерій;
 Мити поверхні, використовуючи засоби дезінфекції. Хімічні засоби дезінфекції, які можуть вбивати коронавірус: відбілювач, хлор, розчинники, 75% етанол, оцтова кислота і хлороформ.
Де можна отримати останню інформацію про коронавірус?
Актуальні дані про епідемію коронавірусу і способи індивідуального захисту від інфекції публікуються на сайті Всесвітньої організації охорони здоров’я.
Останню інформацію про COVID-19 і профілактичні заходи можна знайти на сайті Міністерства охорони здоров’я України. Також всі актуальні відомості про коронавірус, пов’язані з Україною, публікуються Центром громадського здоров’я при МОЗ.

27.12.2019.
Шановні Батьки!!!
 У ваших дітей розпочалися  зимові канікули! Пам'ятайте: "ОБЕРЕЖНА ПОВЕДІНКА ПІД ЧАС КАНІКУЛ – ЗАПОРУКА ЖИТТЯ І ЗДОРОВ'Я ВАШИХ ДІТЕЙ!"
 Не забувайте, що під час канікул відповідальність за збереження життя та
здоров’я дітей несуть батьки!

ПРИЄМНИХ ТА БЕЗПЕЧНИХ ВАМ КАНІКУЛ!!!
 з повагою Г.Є Щербакова, класний керівник ваших дітей

03.12.2019
Шановні Батьки!
 Щиро вдячна вам за допомогу і підтримку дітей у проведенні Дня Доброти, за вашу доброту,чуйність,милосерддя, 
небайдужість до чужої біди.
 Здоров'я, миру, злагоди, доброти вам і вашим родинам !!!
 з повагою Г.Є Щербакова, класний керівник ваших дітей

01.12.2019
Шановні Батьки!
Щоб ваша дитина була здоровою зверніть увагу на мудрі поради
з повагою Г.Є Щербакова, класний керівник ваших дітей
25.10.2019 р.
Шановні Батьки!
 У ваших дітей розпочалися  осінні канікули! Пам'ятайте: "ОБЕРЕЖНА ПОВЕДІНКА ПІД ЧАС КАНІКУЛ – ЗАПОРУКА ЖИТТЯ І ЗДОРОВ'Я ВАШИХ ДІТЕЙ!"
 Не забувайте, що під час канікул відповідальність за збереження життя та
здоров’я дітей несуть батьки!

ПРИЄМНИХ ТА БЕЗПЕЧНИХ ВАМ КАНІКУЛ!!!
 з повагою Г.Є Щербакова, класний керівник ваших дітей

02.09.2019 р.
УВАГА!!!
 26 вересня в КЗ "НВО" відбудеться батьківський форум "Зоряний олімп школи"!!!
Ваша присутність , шановні батьки, обов'язкова!
Результат пошуку зображень за запитом "картинка про розміри штрафів булингу"   

 Stop-булінг. Три проблеми батьків, які впливають на дитячу агресію

У 76% випадків причиною цькувань була зовнішність
В Україні проблема шкільного булінгу (знущання, цькування) дуже актуальна. Згідно з результатами опитування ЮНІСЕФ в рамках проекту U-Report, 89% опитаної молоді вважає булінг проблемою в нашій країні; 49% зазначили, що в школі над ними знущались, у 76% випадків причиною цькувань була зовнішність. Більшість із постраждалих нікому про це не розповіли. Зокрема тому, що соромились. І лише 4% (!) розповіли вчителю. На думку опитаної української молоді, булінг існує через те, що дорослі ігнорують це питання.
Під час навчального процесу головну роль відіграє сприятлива атмосфера в дитячому колективі. Якщо вона відсутня, дитина не буде сприймати інформацію, а у гіршому випадку – отримає серйозну психічну травму! Саме вчителі повинні створювати таку атмосферу, а не породжувати «протистояння» між дітьми, виокремлюючи «улюбленців» та «поганих», як це часто буває. Головна роль вчителя у викоріненні булінгу – вчасно виявляти дитячу агресію, спілкуватися з дітьми й одразу повідомляти батькам про проблемну поведінку учня, аби боротися з агресією з різних сторін.
Також існують проблеми в поведінці батьків, які впливають на породження дитячої жорстокості та агресії. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/columns/mkuleba/stop-buling-tri-problemi-batkiv-yaki-vplivayut-na-dityachu-agresiyu-447694.html




СТРУКТУРА 2018-2019 Н.Р
.
1триместр: 03.09 – 05.10
Перші осінні канікули: 06.10 -14.10

2 триместр: 16.10-16.11
Другі осінні канікули: 17.11 -25.11

3 триместр: 26.11- 28.12
Перші зимові канікули: 29.12 -13.01

4 триместр: 14.01 – 22.02
Другі зимові канікули: 23.02 03.03

5 триместр: 04.03 – 12.04
Весняні канікули: 13.04-21.04

6 триместр: 22.04 – 31.05
               Літні канікули 01.06 – 31.08




Комментариев нет:

Отправить комментарий